Wyniki Wakacyjnego Turnieju Dzieci i Młodzieży

 

W dniu 11.0.2012 na kortach tenisowych w Parku Podłęże przeprowadzono turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży w pięciu kategoriach wiekowych .  Zawody zostały zorganizowane przez Jaworznickie Towarzystwo Tenisowe oraz Jaworznicką Szkołę Tenisa Tenisskimax . Upominki w postaci statuetek oraz napoje i ciastka dla zawodników zostały ufundowane przez Klub Sportowy ENERGETYK.

W środowy poranek do godz.9,15 do zawodów akces zgłosiło 16 zawodników i 1—na zawodniczka w grupie do 16 lat. Po przeprowadzeniu losowań w grupach rozpoczęto około godz. 9,30 rozgrywanie meczy zgodnie z przedstawionym wcześniej regulaminem zawodów. Zawody prowadzone były na czterech kortach i sędziowane przez członków JTT ioraz sympatyków jaworznickiego tenisa[Annę Bilską , Ryszarda Błaszczyka , Marcina Korczyka , Michała Wronę , Mateusza Urbańczyka ]oraz prowadzone przez sędziego naczelnego zawodów Piotra Michacz.

Gry prowadzone były w miłej i sportowej atmosferze  do godz. 13:30 kiedy to zostali wyłonieni zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych. Następnie zostały wręczone  statuetki za pierwsze trzy miejsca w grupie oraz pamiątkowe dyplomy. Krótkie podziękowanie za udział w zawodach wygłosił Piotr Michacz.

Wyniki zawodów

v  Grupa do 7 lat  : 1 miejsce Kaszowski Szymon

                       2 miejsce Taraska Jakub

v  Grupa do 9 lat  : 1 miejsce Kaszowski Szymon

                       2 miejsce Małocha Michał

                       3 miejsce Warmuz Patryk

                       4 miejsce Kuryło Mateusz

                       5 miejsce Taraska Jakub

v  Grupa do 12 lat : 1 miejsce  Bańkowski Olgierd

                       2 miejsce  Gut Mateusz

                       3 miejsce Leś Maksymilian

                       4 miejsce Białoń Arkadiusz

Poza zawodnikami ścisłego finału w grupie dwunastolatków grali także Zemirek Dominik , Jedynak Dominik, Korczyk Michał.

v  Grupa do 16 lat : 1 miejsce Chyc Magdalena

                       2 miejsce Sadzyński Piotr

                       3 miejsce Łach Kamil

                       4 miejsce Marcinkowski Artur

                       5 miejsce Matusiak Dominik

Organizatorzy zawodów w osobach Marcina Korczyka i Piotra Michacz  serdecznie dziękują zawodnikom za przybycie na zawody oraz przybyłym z nimi rodzicami za stworzenie miłej sportowej atmosfery.

Szkoda tylko iż mimo zawiadomienia jaworznickich mediów nikt nie pojawił się na zrobieniu relacji z tak ostatnio popularnej i przynoszącej sukcesy polskim sportowcom dyscypliny.

 ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU W GALERII